AFET EĞİTİM İŞBİRLİĞİ PROTOKOL İMZA TÖRENİNDE KONUŞAN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU: "İNŞALLAH BU SENE 51 MİLYON VATANDAŞIMIZA, 2021 YILININ AFET EĞİTİM YILI OLMASI SEBEBİYLE ULAŞACAĞIZ. ŞU ANA KADAR TOPLAM 3 MİLYON 691 BİN 457 VATANDAŞIMIZA BU SABAHA KADAR EĞİTİM VERDİK" DEDİ. (YUNUS EMRE KARTAL/ANKARA-İHA) Afet Eğitim İşbirliği Protokol İmza Töreninde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İnşallah bu sene 51 milyon vatandaşımıza, 2021 yılının afet eğitim yılı olması sebebiyle ulaşacağız. Şu ana kadar toplam 3 milyon 691 bin 457 vatandaşımıza bu sabaha kadar eğitim verdik" dedi.

Bakan Soylu’dan, İstanbul’un fethinin yıl dönümüyle ilgili paylaşım

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından İstanbul’un fethinin 568’inci yıl dönümüyle ilgili bir paylaşım yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından İstanbul’un fethinin 568’inci yıl dönümüyle ilgili yaptığı paylaşımında,

“Çağları aşmışız biz
İklimler geçmişiz biz
Aynı yöne adanıp
Ölüme koşmuşuz biz”
“Peygamber Efendimiz’in (sav) müjdelediği, ecdadımıza nasip, bizlere yadigâr olan şehir İstanbul’un Fethi’nin 568. yıl dönümü kutlu olsun. Bizlere şanlı bir tarih bırakan ecdadımıza rahmet, şükranla” ifadelerine yer verdi.

Ali Nargüner
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz